Výroba zahradního nábytku, vybavení zahrad a interiérů, prodej a zpracování dřeva
Výroba zahradního nábytku, vybavení zahrad a interiérů, prodej a zpracování dřeva

Zahradní nábytek je vhodný také pro restaurace, penziony a hotely

KatalogZahradní nábytek Comfort Garden se hodí na terasy, do zahradních restaurací a díky důrazu na kvalitu provedení lze jej použít mimo sezónu i v interiéru. Vyrábíme i dřevěné podlahy do exteriéru, terasy a ostatní prvky zahradní architektury v jednotném designu a barevném provedení se zahradním nábytkem. Podle přání zákazníka vyrobíme i stoly do exteriéru pro přípravu a servírování nápojů i jídel.Povrchová úprava námi vyráběného nábytku z dubového masivu eliminuje i zvýšenou vlhkost při užívání nábytku v saunách a krytých bazénech.

Pro restaurace, penziony, hotely dodáváme i keramickou pec-gril Big Green Egg, která slouží k přípravě všech typů pokrmů. Jde o víceúčelové kuchyňské zařízení pro uzení, pečení a grilování a výsledkem jsou velmi chutné a šťavnaté pokrmy připravené na otevřeném vzduchu. Vložením dalšího keramického nástavce mezi rozpálené uhlí a plátky masa či steaky dojde k jejich obklopení rozpálenou keramikou ze všech stran. U takto grilovaného masa se ještě umocní jeho lahodná chuť a maso zůstává bezvadně šťavnaté. Jedná se pak o nejzdravější způsob přípravy jídel v porovnání s ostatními typy venkovních grilů. Základní vrstva uhlí vydrží až 8 hodin a zbytek nespotřebovaného uhlí lze použít příště. Na jediné "přiložení" vydrží zařízení připravovat různé pokrmy např. od odpoledne do pozdních nočních hodin. Ve srovnání s ostatními zdroji energie pro přípravu jídel jde o zanedbatelnou finanční částku (odpovídající jedné vrstvě dřevěného uhlí). Žár je nakumulován v rozpálené keramice a i časté otvírání grilu při výměně pokrmů nevadí téměř konstantnímu udržení požadované teploty. Zařízení nekouří a díky jednoduché a bezpečné obsluze si mohou zařízení obsluhovat i sami hosté.

grily grily grily

Pod maso je možné umístit pekáček k zabránění nezdravého odkapávání šťávy na rozpálené uhlí, protože nakumulovaný žár z rozpálené keramiky přichází ze všech stran. Kombinací proudění horkého vzduchu, přírodního materiálu a aroma z dřevěného uhlí je dosaženo v jiných druzích grilu nedosažitelné šťavnatosti a skvělé chuti pokrmů. Dlouhodobě vyvíjená povrchová glazura zvyšuje trvanlivost zařízení, umožňuje pokračování grilování i za deště a sněžení a dobře izoluje vysokou teplotu rozpálené keramiky. Kvalitní potah na stůl s BGE umožňuje ponechání a užívání zařízení venku nejen během sezóny, ale i celoročně. Grily jsou nabízeny ve 4 velikostech i na kolečkách. Pro instalaci v dubovém stole se používají 2 největší typy. Dodávají se i samostatné pro instalaci dle potřeb a přání zákazníka. Nejmenší lze využít i pro netradiční přípravu jídla např.v kuchyni restaurace.

Katalog zahradního nábytku COMFORT GARDEN
Úvod ke katalogu zahradního nábytku