Tyto stránky využívají nejnovější Web Standardy.

Prohlížeč, který práve používáte bohužel nepodporuje WC3 standardy HTML 4.01, CSS-1 nebo ECMA Script.
Zde si můžete stáhnout novější verzi Vašeho prohlížeče.
V případě, že si nepřejete obnovit stávající prohlížeč, prosím vychutnejte si alespoň obsah těchto stránek bez formatování.


Výroba zahradního nábytku, vybavení zahrad a interiérů, prodej a zpracování dřeva

Zahradní nábytek COMFORT GARDEN

Zahradní nábytek COMFORT GARDEN

Zahradní gril - Big Green Egg
Katalog

Zahradní nábytek Comfort Garden Je vyráběn z dubového masivu. Nejlepší česká dřevina svojí pevností, pružností a tvrdostí je nejvhodnější pro výrobu nábytku vystaveného vlivům počasí. Tradice použití dubu u vodních staveb a konstrukcí lodí potvrzuje jeho kvalitu.
Ekologický zahradní nábytek vhodně koresponduje s přírodou i ostatními přírodnímí materiály a umožňuje příznivé zakomponování do zahrady.

K výrobě je využíváno vlastní řezivo sušené přirozenou cestou vzduchem 2-3 roky. Dosušení v sušicí komoře pak zajišťuje požadované truhlářské parametry řeziva.

Křesla Gloria jsou snadno polohovací Jednotlivé části nábytku jsou vyrobeny z jednoho kusu dřeva. Ty jsou spojovány dostatečně dlouhými čepy a vhodným spojovacím materiálem s důrazem na stabilitu a celkový vzhled nábytku.Tvarované opěráky i sedáky s polohováním umožňují pohodlí Naším prvořadým zájmem je pohodlí zákazníka.
Z toho vyplývá i obchodní název prezentovaného zahradního nábytku:
pohodlí = comfort. Nábytek je převážně skládací, opěradla a sedáky tvarované, křesla polohovací, desky stolů jsou sklápěcí (jednostranně i oboustranně) nebo u pevné varianty na zimní skladování odnímatelné. Pohodlí zákazníka je tak provázeno jednoduchou manipulací a skladností všech komponentů nabízeného nábytku.

Důraz na vysokou kvalitu provedení umocňuje kvalitní povrchová úprava s vysokou stálostí a odolností proti povětrnostním vlivům a UV záření. Na ochranu před atmosférickými a biologickými vlivy jsou aplikovány impregnace, kolorovací pasty a venkovní vrchní transparentní laky, které nejenže optimálně dřevo chrání, ale zároveň zvýrazňují jeho přirozenou krásu. Vyznačují se vysokou pevností a dlouhou životností a umožňují tak venkovní používaní našeho zahradního nábytku od jara do podzimu.

Zahradní nábytek Comfort Garden je svým provedením vhodný i pro použití v interiéru.
Povrchová úprava eliminuje i zvýšenou vlhkost při užívání nábytku v saunách a zastřešených bazénech.

Dodáváme i syntetický olej k údržbě nábytku před zimním uskladněním.

V porovnání užitných vlastností a kvality námi vyráběného nábytku považujeme za přednost i cenové relace našich výrobků.

Doprava po Praze a Plzni a jejich blízkém okolí je zdarma. Do vzdálenějších míst po vzájemné domluvě.

Katalog zahradního nábytku COMFORT GARDEN


Zahradní nábytek CG je pro svoji skladnost a minimální nároky na údržbu vhodný i pro restaurace, penziony a hotely.

Nabízíme i stůl pro přípravu jídel s keramickou pecí - grilem.
Během vašeho odpočinku tak můžete jednoduše připravit lahodná jídla